jedálny lístok

Pondelok  16.04.2018
clock-ranajkyRaňajky:
          -
 
clock-desiataDesiata:
          -
 

clock-obedObed:

Polievka: Mrkvovo - zázvorová 

Pečené kuracie stehno s kompótom a zem. kašou (1,3,7) 

 

 
clock-olovrantOlovrant:
Fazuľový šalát s paradajkami a vajíčkom (6) 
 
clock-veceraVečera:
Ryžové rezance so zeleninou (9) 
 
Týždeň: 16
Utorok 17.04.2018
clock-ranajkyRaňajky:
Pohánka s makom 
 
clock-desiataDesiata:
Ovocný jogurt (7)
 

clock-obedObed:

Polievka: Z červenej šošovice a mrkvy

Cestoviny s hubovou omáčkou (1,7) 

 
clock-olovrantOlovrant:
 Mrkvový perkelt so syrom (6)
 
clock-veceraVečera:
Dusený rybací filet v paradajkách  (4)
 
Týždeň: 16
Streda 18.04.2018
clock-ranajkyRaňajky:
 Tvarohová praženica 1,3,7)
 
clock-desiataDesiata:
Olleho jabľčka (7,8)
 

clock-obedObed:

Polievka: Cícerovo-tekvicová (7)

Morčacie karí s karfiolom a hráškom, ryža (7)

 

 
clock-olovrantOlovrant:
Zelerový šalát (7,9)
 
clock-veceraVečera:
Tofu s pórom v ryžovom papieri a hráškovým piré (6,7)
 
Týždeň: 16
Štvrtok 19.04.2018
clock-ranajkyRaňajky:
Pečivo s olivovou tapenádou (1,7)
 
clock-desiataDesiata:
Brownies (1,3,7)
 

clock-obedObed:

Polievka: Kukuricová

Sviečková s tofu a cestovinou (3,6,7,9,10)

 

 
clock-olovrantOlovrant:
Knackebrot so syrom a šunkou (1,7)
 
clock-veceraVečera:
Zemiakový šalát s tuniakom, olivami a paprikou (4,10)
 
Týždeň: 16
Piatok 20.04.2018
clock-ranajkyRaňajky:
Mliečna ryža s ovocím  (7)
 
clock-desiataDesiata:
Grahamové rožky s nátierkou z modrého syra  (1,7,8)
 

clock-obedObed:

Polievka: Hovädzia  (1)

 Hovädzia mäso varené s paradajkovou omáčkou, (7)

 varené zemiaky

 
clock-olovrantOlovrant:
 Pšeno s medvedím cesnakom (1)
 
clock-veceraVečera:
 Ryžové guľky s mozarellou(1,7)
 
Týždeň: 16
Sobota 21.02.2018
clock-ranajkyRaňajky:
Bryndzovo - syrová roláda (1,7)
 
clock-desiataDesiata:
Hroznové guľky (7)
 

clock-obedObed:

Polievka: 

 

 

 
clock-olovrantOlovrant:
 
 
clock-veceraVečera:
 
 
Týždeň: 16
Pondelok 23.04.2018
clock-ranajkyRaňajky:
         
 
clock-desiataDesiata:
         
 

clock-obedObed:

Polievka: Fazuľková (1,7,10)

Kuracie Kung Pao, ryža (5) 

 

 
clock-olovrantOlovrant:
 Caprese  (8)
 
clock-veceraVečera:
 Francúzke zemiaky so šunkou  (3,7)
 
Týždeň: 17
Utorok 24.04.2018
clock-ranajkyRaňajky:
Plnéná celozrnná bageta šalátom a šunkou (1,7)         
 
clock-desiataDesiata:
Jogurt  (7)        
 

clock-obedObed:

Polievka: Ostrokyslá (3,6,7)

Sladké makové gnocchi s hroznovým olejom (1,8) 

 

 
clock-olovrantOlovrant:
 Knackebrot s reďkovkovou nátierkou (1,7)
 
clock-veceraVečera:
Cézar šalát s grilovanou kuracinkou (3,6) 
 
Týždeň: 17
Streda  25.04.2018
clock-ranajkyRaňajky:
Jablkovo-škoricový závin s lístkového cesta (1,3,7)         
 
clock-desiataDesiata:
Kokosový puding s chia semiačkami a ovocím  
 

clock-obedObed:

Polievka: Polievka s kyslej kapusty 

Bravčové soté na zelenom korení, bulgur, zeleninka (1,10) 

 

 
clock-olovrantOlovrant:
Čerstvý syr s paprikou a tyčinkami (7,8) 
 
clock-veceraVečera:
Špagety aglio a olio(1) 
 
Týždeň: 17
Štvrtok 26.04.2018
clock-ranajkyRaňajky:
Nátierka s chlebíkom a zeleninkou (1,7)      
 
clock-desiataDesiata:
Jablká s mandlami (8)
 

clock-obedObed:

Polievka: Ovsená polievka so zeleninkou (1,9,10)

Zapekané kuracie stehná so zemiakmi na kečupe (9,10) 

 

 
clock-olovrantOlovrant:
Brusnice s orechami a semiačkami (8,11) 
 
clock-veceraVečera:
Grécky šalát (1) 
 
Týždeň: 17
Piatok 27.04.2018
clock-ranajkyRaňajky:
Dusené šunka s vareným vajíčkom (1,3,7)         
 
clock-desiataDesiata:
Pohánková kaša so zaváraným ovocím   (8)        
 

clock-obedObed:

Polievka: Polievka s  fazule a zeleninky 

Hovädzie na Burgunský spôsob na červenom víne s kor. zeleninou (4,7) 

 

 
clock-olovrantOlovrant:
Tvaroh s bylinkami  (7) 
 
clock-veceraVečera:
Zemiakový guľáš s hlivou a cuketou (1,3,7) 
 
Týždeň: 17
Sobota 28.04.2018
clock-ranajkyRaňajky:
Vajíčkový šalát s jogurtom (1,7)          
 
clock-desiataDesiata:
Ovocné piré s piškótami (1)        
 

clock-obedObed:

Polievka:

 

 

 
clock-olovrantOlovrant:
 
 
clock-veceraVečera:
 
 
Týždeň: 17
 
Zoznam alergénov

1. Obilniny obsahujúce lepok (t.j. pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo ich hybridne odrody), 2. Kôrovce a výrobky z nich, 3. Vajcia a výrobky z nich, 4. Ryby a výrobky z nich, 5. Arašidy a výrobky z nich, 6. Sójové zrná a výrobky z nich, 7. Mlieko a výrobky z neho, 8. Orechy, ktorými sú mandle, lieskové orechy, vlašské orechy, kešu, pekanové orechy, para orechy, pistácie, makadamové orechy a queenslandské orechy a výrobky z nich, 9. Zeler a výrobky z neho, 10. Horčica a výrobky z nej, 11. Sezamové semená a výrobky z nich, 12. Oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg alebo 10 mg/l, 13. Vlčí bob a výrobky z neho, 14. Mäkkýše a výrobky z nich